اینستاگرام چیست

با بخش دوم آموزش اینستاگرام در خدمت شما هستیم.
سعی بر این است که این آموزش را بیشتر برای معرفی امکانات اینستاگرام جدید بذاریم

در ابتدا این را بگویم که اگر بعد از آبان ماه 95 دارید این مطلب را می خوانید اینستاگرام خود را آپدیت نمیائید تا تغییرات اعمال گردد 

یکی از ویژگی های جدید اینستاگرام قابلیت ذخیره کردن(Draft) بدون نمایش می باشد. همانطور که از اسم این ویژگی مشخص می باشد، کاربران می‌توانند از این به بعد تغییرات اعمال شده به روی عکس های خود را ذخیره کرده تا بعدا آن را کامل کنند. این قابلیت زمانی پدیدار می‌شود که در اپلیکیشن اینستاگرام دگمه "بازگشت" را بزنید که تا قبل از این، با زدن دکمه بازگشت تمام تغییرات اعمال شده به روی پست‌ها از بین می‌رفت.

 

این ویژگی اوایل جولای امسال به طور آزمایشی اجرا شد که طی آن چند کاربر رندوم انتخاب شدند تا ویژگی " ذخیره سازی" را آزمایش کنند. اواخر همان ماه، گزینه ذخیره سازی در دسترس تعداد بیشتری از کاربران قرار گرفت اما اینستاگرام این گزینه را صرفا جهت آزمایش در اختیار کاربران قرار داده بود.

یک سخنگوی اینستاگرام آن زمان در این باره اعلام کرد که اینستاگرام همیشه به دنبال راهی برای تقویت شیوه های ارتباطی است و نحوه بازخورد کاربران در مورد قابلیت های جدید بسایر تعیین کننده است.

 

این قابلیت اکنون برای تمامی کاربران اینستاگرام قابل دسترس می باشد و کاربران می‌توانند بعد از اضافه کردن فیلترها و افکت‌ها، اضافه کردن مکان یا توضیحات عکس، با کلیک روی دکمه بازگشت در گوشه سمت چپ بالایی برنامه، تمام تغییرات شکل گرفته را ذخیره کنند که البته این گزینه فقط زمانی قابل مشاهده است که کاربرروی عکس مورد نظر تغییراتی اعمال کرده باشد.

برای ادامه کار به روی عکس مورد نظر فقط کافیست کاربر گزینه دوربین در پایین صفحه را کلیک کند و گزینه Library را انتخاب کند، پست هایی که به صورت Draft  قبلا ذخیره شده از همین قسمت قابل دسترسی است.

شاید به نظر بیاید که این تغییرات چندان قابل توجه نیستند اما هنگام اجرای آزمایشی آن، با توجه زیادی از طرف کاربران مواجه شد که همین استقبال سبب شد این ویژگی به صورت عمومی عرضه شود.

این قابلیت زمانی بیشترین کاربرد را دارد که کاربر قبل از انتشار پست موردنظر، مشغول کاردیگری می شود و نمی خواهند تغییرات اعمال شده به روی عکس مورد نظر از بین برود. همچنین کسانی که برای تجارت و کسب و کار خود، قصد دارند پست ها را از قبل اماده کرده و زمان مناسب منتشر کنند. این قابلیت در هر دو پلت فرم IOS  و Android قابل دسترسی است و فقط کافی است تا اپلیکیشن خود را آپدیت کنید.

نمونه ای از آخرین کارهای ما

آموزش اینستاگرام بخش دومReviewed by Goolexa on Nov 24Rating: 5.0آموزش اینستاگرامآموزش اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر ربات نیستی جواب بده *

پشتیبانی سایت سئو سایت

خدمات سایت

سئو

خدمات سایت

پشتیبانی سایت سئو سایت خدمات سایت