در ابتدا با تعریف سئو off پیج آشنا می شویم

تعریف سئوی off page

سئوی off page اشاره به فعالیت ، سئو و بهینه سازی سایت در خارج از مرزهای وب سایت را دارد و به نوعی بر خلاف سئوی On- page عمل می کند، مهم ترین آن عبارتند از:
۱- لینک سازی
۲- رسانه های اجتماعی
۳- social bookmarks
و البته روش های مفید و بدون ضرر بلک هت که نیاز به تجربه یک فرد متخصص دارد. (بهترین سئو کاران ایران)
ما این ها را به جزئیات در زیر بررسی می کنیم اما ابتدا اجازه دهید در مورد اهمیت و مزایای سئوی off-page توضیح دهیم.

چرا از سئوی off-page باید استفاده کنم؟

موتورهای جستجو برای دهه ها در تلاش برای پیدا کردن راهی برای ارائه بهترین نتایج و مفید ترین و مرتبط ترین پاسخ ها به جستجوگران بوده اند. بدین منظور، آنها مجبور به بررسی عواملی فراتر از خود سایت و سئوی On- page شده اند که نتیجه آن برخی از عوامل دیگر کیفیت و سئوی off-page می باشد تا محتوا ها هدفمند تر باشند.
سئوی off-page در واقع نشانه ی بسیار خوبی در مورد چگونگی درک جهان (وب سایت ها و کاربران دیگر) از وب سایتی خاص به آنها می دهد. یک وب سایت مفید توسط پیوند ها با وب سایت های دیگر در ارتباط می باشد و  در رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، توییتر، گوگل پلاس و غیره ) به آن اشاره شده و نیز بیشتر احتمال دارد که در میان جوامع کاربران هم فکر به لینک سازی در social bookmark ها بیافتند. هر چند این کار هم اگر توسط یک فرد نابلد انجام شود پاسخ کاملا برعکس دهد و در نتیجه آن سایت پنالتی گردد.

آموزش مزایای استفاده از سئوی off page برای صاحبان وب سایت ها؟

یک استراتژی سئوی off-page موفق در سئوی حرفه ای هر سایت مزایای ذیل را برای صاحبان آن سایت ایجاد می کند:
افزایش رتبه بندی : وب سایت در نتایج جستجو یا SERPs رتبه بالاتری خواهند گرفت و این نیز به معنی ترافیک بیشتر است.
افزایش رتبه صفحه : رتبه صفحه در گذشته یک عدد بین ۰ و ۱۰ بود که اهمیت یک وب سایت را از لحاظ گوگل نشان می داد و امروزه Pa , Da جایگزین آن گردیده. این سیستم توسط لری پیج (یکی از بنیانگذاران گوگل) اختراع شده یود و یکی از دلایلی است که گوگل در نشان دادن نتایج مربوطه به جستجوگران آنقدر موفق بوده است. رتبه صفحه امروز تنها یک عامل از ۲۵۰ عواملی است که گوگل برای رتبه بندی استفاده وب سایت استفاده می کند.
بیشتر در معرض قرار گرفتن : رتبه بندی عالی تر همچنین به معنای بیشتر در معرض قرار گرفتن است به این دلیل که: هنگامی که یک وب سایت در رتبه های بالاتر قرار گیرد، لینک های بیشتر، بازدیدکننده بیشتر داشته و بیشتر در رسانه های اجتماعی به آن اشاره می شود. این مانند یک توالی بی پایان از رویدادها است که در آن یکی منجر به دیگری و پس از آن به دیگری و غیره خواهد شد.

برای موفقیت در سئوی حرفه ای سایت از off page سئو بهره ببرید

آموزش سئو off pageReviewed by goolexacom on Dec 8Rating: 4.5سئوی off page سایتآموزش سئوی off page سایت

1 دیدگاه

  1. بازسازی ساختمان گفت:

    ممنونم از سایتتان
    میشه بیشتر توضیح دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر ربات نیستی جواب بده *

پشتیبانی سایت سئو سایت

خدمات سایت

سئو

خدمات سایت

پشتیبانی سایت سئو سایت خدمات سایت