تبلیغات اینستاگرامReviewed by گولکسا on Nov 6Rating: 4.0تبلیغات اینستاگاماینستاگرام اپلیکیشن شبکه اجتماعی و به اشتراک گذاری تصاویر است که در سال 2010 توسط Kevin Systrom و Mike Krieger راه اندازی شده است و جزء شبکه های اجتماعی می باشد که به نوعی بهترین رو ش برای تبلیغات است.

تبلیغات اینستاگرام

یکی از پربازدید ترین روش تبلیغات امروزه تبلیغات اینستاگرام است. که این نوع از تبلیغات برای برندها دارای اهمیت بسیاری می باشد. زیرا چیزی حدود ۱۵ میلیون  برند در این شبکه اجتماعی و برنامه حساب کاربری  وجود دارند. و بسیاری از افراد برندهایی را که می پسندند از طریق جستجو در شبکه اجتماعی دنبال می کند. اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که در اینستاگرام پیج کاری دارید و میخواهید از طریق این شبکه اجتماعی به کسب وکار خود رونق دهید از تبلیغات در اینستاگرام  می توانید پیج خود را بیشتر به کاربران بشناسانید.

تبلیغات

تبلیغات در اینستاگرام

شاید در زمانیکه در اینستاگرام میچرخید با پیج هایی مشابه پیج خود زیاد برخورد کرده باشید و آن ها را با پیج خود مقایسه کرده باشید تا بتوانید تفاوت بین پیج خود و رقیب را بیشتر متوجه شوید. یکی از این تفاوت ها ممکن است تعداد فالوور های شما و پیج رقیب باشد. که امکان دارد میزان فالوور های شما نسبت به پیج رقیب کمتر باشد ویا برعکس. شما برای اینکه بتوانید به فالوورهای خود اضافه کنید این است که از روش های خرید فالوور اینستاگرام برای بیشتر شدن بازدیدکنندگان پیج خود استفاده کنید.

تبلیغات اینستاگرام مساوی کسب و کار بیشتر

تاثیری که تبلیغات امروزه بر کسب وکار دارد بسیار زیاد است و از همه تاثیر گذارتر تبلیغات در فضاهای مجازی می باشد که تبلیغات اینستاگرام هم از آن دسته تبلیغات می باشد که به کسب و کار شما می تواند بیشتر از آنچه که تصورش را می کنید رونق دهد. تبلیغات سنتی این روزها دیگر نتایج قبل را به شما نمیدهد و شما برای شناخته شدن کسب وکار خود به دیگران باید به روز بوده و از روش تبلیغات مدرن استفاده کنید. و این تنها با یک تبلیغ بسیار ساده هم که شده در شبکه های اجتماعی در مدت زمان کوتاه نتیجه مطلوب تری را نصیب شما خواهد کرد.

زمان مناسب برای تبلیغات اینستاگرام

برای اینکه بتوانید میزان فالوور های خود را افزایش دهید بدون اینکه بخواهید از روش های خرید فالوور و خرید لایک ایستاگرام استفاده کنید. بهترین راه این است که بدانید زمان مناسب برای اینکه تبلیغات اینستاگرام بروید چه زمانی باید باشد.

تبلیغات اینستاگرام

زمان مناسب تبلیغات اینستاگرام

بهترین تایم بازدید برای شما که پیج کاری دارید و بیشتر بزرگسالان جزء فالوورهای شما می باشند ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر می باشد. پس برای حفظ فالوورهای خود و رونق دادن به کسب و کار خود از طریق تبلیغات اینستاگرام این مسئله زمانی را حتما در نظر داشته باشید زیرا در غیر اینصورت پیج شما هیچگونه پیشرفتی نخواهد داشت و میزان فالوورهایتان هم تغییری نخواهد کرد.

برای پشتیبانی سایت خود با گولکسا همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر ربات نیستی جواب بده *

پشتیبانی سایت سئو سایت

خدمات سایت

سئو

خدمات سایت

پشتیبانی سایت سئو سایت خدمات سایت