الگوریتم مرغ مگس خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار

مرغ مگس خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار

 

 

 

مرغ مگس خوار

google با بهره گیری از یک الگوریتم جستجوی جدید که سیستم آن از طریق مرتب کردن تمام اطلاعات موجود به جستجوی شما جواب می دهد. این نوع الگوریتم، الگوریتم مرغ مگس خوار نامیده می شود. و در ادامه ، آنچه که ما در مورد آن تا به حال  می دانستیم آمده است
بهینه سازی سایت، برای  افزایش ترافیک سایت صورت می گیرد و در نتیجه تمام فاکتورهای استاندارد و  قانونی google برای سئو به همین منظور طراحی شده است. اما قبلا هم گفتیم که بعضی از وبمسترها، به فکر بهره گرفتن از روش های غیر قانونی می افتند تا بتوانند رتبه سایت خود را افزایش دهند ولی این روش ها توسط گوگل شناسایی شده و منجر به جریمه شدن سایت می گردد. لذا google به منظور جلوگیری از تقلبات و کمک به کاربران برای رسیدن به اطلاعات مورد نظرشان، هم اکنون الگوریتم هایی با ویژگی های مختلفی راه اندازی کرده است که هر یک وظایف خاص مربوط به  خود را دارند. برای مثال الگوریتم گوگل پاندا و گوگل پنگوئن که هر دو برای مبارزه با سئو کلاه سیاه طراحی و پیاده سازی شده اند.

خدمات سایت خود را با مرغ مگس خوار از ما بخواید http://www.goolexa.com

گوگل پاندا

گوگل پاندا، محتویات و اطلاعات سایت ها را بررسی می کند و در صورت کپی بود آن ها،

کیفیت خیلی پایین محتوا و یا رویت سایر روش های سئو کلاه سیاه در سایت، آن را به عنون تخلف به  ثبت می رساند و گوگل پنگوئن، وظیفه پیدا کردن سایت های اسپمر و همچنین سایت هایی را بر عهده دارند که بک لینک خریداری کردند. این ۲ الگوریتم بر روی رتبه بندی سایت ها بسیار تاثیر گذار هستند. اما تمام الگوریتم ها، بر روی رتبه بندی سایت ها موثر نیستند بلکه بعضی از آن ها، به کاربر کمک می کنند که در این بین، میتوان به الگوریتم مرغ مگس خوار اشاره نمود.

تاثیر الگوریتم گوگل مرغ مگس خوار بر تغییر نام صفحات سایت

یکی از کارهایی که هر وبمستر باید در سایت خود انجام دهد،

انتخاب یک عنوان خوب و مناسب برای هر صفحه و همچنین ارائه توضیحات متناسب و هماهنگ با مطالب آن صفحه است. عنوان و توضیحات هر صفحه، به نحوی  نماینده بار محتوایی آن صفحه هستند بنابراین در انتخاب عنوان، باید بسیار دقت کرد. اما گاهی وقت ها ، وبمسترها علی اغم این که مطالب خوبی ارائه می کنند ولی چون عنوان مناسبی برای آن صفحه انتخاب نکرده اند، لذا این صفحه از دید کاربر دور می ماند در نتیجه دیر به موفقیت برای رتبه عالی می رسند. یکی دیگر از وظایف گوگل مرغ مگس خوار، کمک به وبمسترها در این زمینه می باشد.

این الگوریتم، به سه روش در تغییر نام صفحات سایت، تاثیر گذار می باشد:

۱- گاهی وقت ها ، کاربر یک عبارت را در google سرچ می کند ولی به آن چه که به دنبال آن است،

دسترسی پیدا نمی کند لذا گوگل مرغ مگس خوار از راه توانایی شناخت صحیح کلمات و معنای آن ها، عبارت مورد جست و جو و سرچ را تغییر داده و نتیجه بهتری در اختیار کاربرد قرار می دهد. در این راستا لینک هایی که ارتباط نزدیکی به عبارت جست و جو شده ندارد را نادیده  می گیرد و لینک های دیگر که محتوای آن ها مناسب عبارت جست و جو شده است ولی عنوان مناسب ندارد را ویرایش نموده و یک عنوان مناسب برای ان ها انتخاب می کند.

۲- یکی از بی دقتی ها و بی توجی های  وبمسترها این است که با وجود عالی بودن محتوا،

ولی توضیحات مناسب برای آن ها انتخاب نمی کنند لذا گوگل مرغ مگس خوار، براساس عبارتی که توسط کاربر سرچ شده است، در متن محتوا جست و جو می کند و آن قسمت از متن را که عبارت سرچ شده در آن قرار دارد را به صورت خودکار، به عناون توضیحات آن صفحه انتخاب می کند.

 

 “برای خدمات سایت و استفاده از الگوریتم مرغ مگس خوار با مشاوران ما در ارتباط باشید

۳- باید حتما توضیحات صفحه و عنوان، با محتوای صفحه ارتباط نزدیک به هم داشته باشند

یعنی کلمات کلیدی مشترک در این سه بخش از صفحه، زیاد باشد تا اگر موضوعی که شما انتخاب کرده اید، زیاد جالب و مناسب نبود، گوگل مرغ مگس خوار قادر باشد از میان تراکم کلماتی که در صفحه وجود دارد، یک موضوع خوب و مناسب را انتخاب کند. چون هدف این الگوریتم، کمک به کاربر است در نتیجه همیشه بهترین نتایج را در اختیار کاربر قرار می دهد و بنابراین موضوع را از بین بیشترین عبارات جست وجو شده توسط کاربران انتخاب می کند.

نقش گوگل مرغ مگس خوار بر روی آینده سئوی سایت

هر وبسمتر، در پی جذب کاربر بیشتر به سمت سایت خود می باشد.

البته نه کاربرانی که سریعا سایت را ترک می کنن بلکه کاربر باید مدتی در سایت بماند تا گوگل قادر باشد برای آن صفحه از سایت رتبه بندی را انجام دهد. بنابراین تمام اقدامات سئو، در نهایت باید به جلب رضایت کاربر منتهی شود تا منجر به افزایش رتبه سایت شود. در این میان نه تنها وبمسترها باید تمام توجه خود را به بهینه سازی سایت معطوف کنند بلکه خود google هم با راه اندازی الگوریتم هایی، به کمک کاربران می آید و در این میان، الگوریتم مرغ مگس خوار، یکی از جدیدترین الگوریتم های google است که با هدف کمک به کاربر برای رسیدن به نتایج بهتر راه اندازی شده است.

 

منبع : http://www.goolexa.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر ربات نیستی جواب بده *

پشتیبانی سایت سئو سایت

خدمات سایت

سئو

خدمات سایت

پشتیبانی سایت سئو سایت خدمات سایت