در این آموزش که به مرور تکمیل می شود کامل به crawl stats , آمار خزنده گوگل می پردازیم.

آموزش crawl stats

خوب همانطور که از نامش پیداست یعنی آمار خزنده که مربوط به واکاوی های گوگل و جستجوی اطلاعات موجود در سایت اعم از برگه ها صفحات تصاویر فایل هایی مثل pdf و ... در سایت ما می باشد. اگر در یک جمله بخواهیم بگوییم در کل بیشتر بودن تعداد این آمار بهتر است. هر چند نوسان های شدید حتما باید مورد بررسی کارشناسانه قرار گیرد تا علت روشن گردد.

چگونگی ورود به صفحه crawl stats در گوگل وبمستر :

  • وارد ابزار وب مستر سایت خود شوید
  • در سمت چپ صفحه روی گزینه crawl کلیک نمائید
  • سپس روی گزینه ی Crawl Stats کلیک کنید

تا با صفحه ای شبیه به این مواجهه شوید

در صفحه 3 تا نمودار وجود دارد 2 تای اول معمول روندی شبیه به هم دارند و سومی متفاوت است که هرکدام آمار 90 روزه را نمایش می دهد در ادامه این نمودار های خزنده گوگل را بررسی می کنیم تا سئوی حرفه ای را فرابگیرید.

Pages crawled per day

این نمودار نشانگر تعداد صفحات و بخش هایی است که گوگل در روز آنها را بررسی کرده است. نقاط صعودی نمودار بیانگر این است که در آن تاریخ بررسی صفحات بیشتری از سایت صورت گرفته که معمولا ثابت نگه داشتن خود این عدد اگر قبلا به موفقیت های مورد نظر در سئو رسیده باشید خود یک موفقیت می باشد. اما در غیر اینصورت همیشه باید یک روند رو به بالا داشته باشید تا به موفقیت برسید.

این بخش از آموزش سئو در حال تکمیل ...

سئو وب مستر 20 crawl statsReviewed by محمد نظری زاده on Dec 3Rating: 4.5آموزش crawl statsسئو سایت آموزش crawl stats webmaster وب مستر وبمستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر ربات نیستی جواب بده *

پشتیبانی سایت سئو سایت

خدمات سایت

سئو

خدمات سایت

پشتیبانی سایت سئو سایت خدمات سایت