سئو سایت و آموزش لینک های وب مستر

 

در این آموزش سعی می کنم حرفه ای به Links to Your Site در گوگل وب مستر بپردازم

Links to Your Site نشان دهنده لینک هایی است که به سایت شما داده شده. این لینک ها شامل همه نوع لینک می شود یعنی اگر شما از یک تصویر و یا بنر هم لینک گرفته باشید آن را هم گوگل وب مستر نمایش می دهد. این قسمت برای سئو کاران و خصوصا سایت های متوسط و بزرگ اهمیت زیادی در موفقیت دارد.

در زیر یک نمونه را با هم بررسی می کنیم.

همانطور که در تصویر فوق می بینید در Total links تعداد تمام لینک هایی که به سایت داده شده قابل ملاحظه می باشد. این عدد را در جایی ثبت کنید و هر 2 هفته آن را بررسی نمایید تا تغییرات این بخش شما را د ربحث سئو غافلگیر نکند.
در قسمت Who links the most می توانید بیشترین سایت هایی را که به سایت شما لینک داده اند را ملاحظه کنید. که برای این سایت 1rial.com بیشترین لینک را داده است و بعد هم سایت های دیگر و برای مشاهده کامل این بخش می توانید بر روی دکمه more در انتها کلیک کنید. در قسمت Your most linked content صفحاتی از سایت خود را ملاحظه می کنید که بیشترین لینک ها به آن صفحات داده شده است و برای مشاهده کامل این بخش می توانید بر روی دکمه more در انتها کلیک کنید.
اما شاید گزینه آخر کمی مهم تر هم باشد و آن How your data is linked است.
در How your data is linkedمی توانید ببینید که سایت ها چگونه و در اصل با چه عنوانی به شما لینک داده اند که در سئو بسیار این موضوع اهمیت دارد.

یکی از مهم ترین کارها در سئو سایت این است که عنوان بک لینک ها را مدیریت کنید

سئو وب مستر 11 Links to Your SiteReviewed by محمد نظری زاده on Nov 28Rating: 4.5سئو سایت آموزش Links to Your Siteسئو سایت و آموزش Links to Your Site چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر ربات نیستی جواب بده *

پشتیبانی سایت سئو سایت

خدمات سایت

سئو

خدمات سایت

پشتیبانی سایت سئو سایت خدمات سایت