لینک گذاری تقابلی چیست؟ تبادل لینک

در این قسمت به لینک گذاری تقابلی‬ ( reciprocal linking ) می پردازیم‬ چون این یک تکنیک مهم لینک‬ گذاری برای سئو در زمان قبل است و‬ خیلی از اشخاص از آن استفاده‬ می کردند و به نظرشان این همان لینک گذاری صحیح بوده. هر چند در گذشته نیز در سئوی سایت تاثیر مثبت داشت (تا سال 2013)

لینک گذاری تقابلی چیست؟
همانطور‬ که از نامش پیداست این نوع‫ لینک گذاری به صورت متقابل است. ‬شما در سایت من لینک می گذارید‬ و من در سایت شما لینک سایت خودم را میزارم.‬ این عمل با عنوان‬ تبادل لینک نیز خوانده میشود. شما لینکهایی می بینید که‬ فقط با نام لینک، لینکهای مفیدی یا منبع ‬ و یا اینکه لینک همکار یا دوست نام دارد.‬ با کلیک بر این لینکها با‬ صفحات بسیاری از لینکهای وبسایتهای دیگر مواجه می شوید.‬

برای مدت نسبتا زیاذی تبادل لینک‬‬‬‬ ‫یک راه بسیارموثر برای رتبه بندی سایتها بود‬ و واقعا هم عملکرد خوبی داشت. شرکت های زیادی وجود داشتند که سرویسهای‬ لینک گذاری تقابلی را برای بهتر شدن رتبه بندی سایت ها ارائه می کردند‬. مثل نرم افزارهایی که فرایند پیدا‬ کردن لینکهای همکاران و قرار دادن ‫و مدیریت لینکها را آسانتر میکرد‬ و افرادی وب را جستجو میکردند‬ و شرکای احتمالی را پیدا میکردند و به آنها ایمیل می زدند.‬ امروز هم همچنان بسیارند افرادی که میخواهند تبادل لینک کنند.

آیا تبادل لینک مفید است؟

توصیه میکنم دیگر وقتتون رو روی این راههکار نگذارید و برای بهتر شدن رتبه سایتتون راه های دیگه رو امتحان کنید. با ما همراه باشید.:))))

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر ربات نیستی جواب بده *

پشتیبانی سایت سئو سایت

خدمات سایت

سئو

خدمات سایت

پشتیبانی سایت سئو سایت خدمات سایت