دیجیتال مارکتینگ

اهمیت خدمات دیجیتال مارکتینگ در گولکسا

ما در گولکسا از تمام امکانات برای تبلیغات شما بهرهمند هستیم و هیچ محدودیتی برای ایده های شما وجود ندارد، مهم ترین بخش برای هر کارفرمایی این است که هزینه های تبلیغاتش به بهترین نحو خرج شود، این امر تنها با تجربه چندین ساله تیم گولکسا امکان پذیر است.

_

خدمات گولکسا

طراحی سایت
طراحی سایت

طراحی سایت

مشاوره-تبلیغات
مشاوره-تبلیغات

مشاوره

بهینه-سازی-سایت
بهینه-سازی-سایت

سئو سایت

هدفگذاری
هدفگذاری

تدوین استراتژی

دیجیتال مارکتینگ گولکسا

در تبلیغات مهمترین نکته این است که تبلیغ در جای درست گذاشته و به بهترین نحو ساخته شود تا بازدهی بالایی داشته باشد. بازگشت سود از تبلیغات هدف اصلی تیم گولکسا می باشد، همچنین رضایت کارفرما از این مورد برای ما مهم است. در دنیایی که رقابت مجازی حرف اول را میزند بهترین راهکار برای برند سازی و افزایش فروش در کسب و کار دیجیتال مارکتینگ است. هر کارفرمای باهوشی در می یابد که برای گسترش کسب و کار خود می بایست از استراتژی های دیجیتال مارکتینگ استفاده نماید.

نمونه پلن های دیجیتال مارکتینگ

پلن C

اکانت گوگل ادز

ساخت صفحه تبلیغاتی

ساخت پست و بنر تبلیغاتی

پشتیبانی

اس.ام.اس مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

سوشال مارکتینگ

3/500/000
تومان

پلن B

ساخت بنر و پست تبلیغاتی

ساخت صفحه تبلیغاتی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در واتس آپ

2/500/000
دلار

پلن A

تبلیغات در واتس آپ

تبلیغا در پنل یکتانت

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

پشتیبانی

1/500/000

تومان

سوالات متداول دیجیتال مارکتینگ

من با گوگل آنالیتیکس کار کردم، آیا می توانم کمپین های گوگل ادز را مدیریت کنم؟
آشنایی با گوگل آنالیتیکس می تواند در روند گزارش دهی اکانت گوگل ادز به شما کمک کند اما در خوصوص این که شما بتوانید تبلیغات و اکانت ادوردز خود را مدیریت کنید کمکی به شما نمی کند.
گولکسا چه خدمات دیجیتال مارکتینگی ارائه می دهد؟
گولکسا تمامی خدمات تبلیغاتی در حوضه دیجیتال مارکتینگ را انجام می دهد، پوینت مثب ما نسبت به دیگران این است که از نیروی متخصص در تمامی زمینه ها بر خوردار هستیم و با آنالیز دقیق از هدف می توانیم بهترین نتیجه را بگیریم
آیا گوگل ادز، روی سئوی سایت من تاثیر می گذارد؟
خیر، هیچ تاثیر مستقیمی ندارد ولی به صورت غیر مستقیم می تواند روی سئوی سایت شما تاثیرگذار باشد. یکی از پارامترهای مهم در سئو، رفتار کاربران در سایت شما پس از کلیک روی نتایج گوگل است. با گوگل ادز، داده های گوگل از سایت شما بیشتر خواهد شد و در صورتی که کاربران، پارامترهای خوبی(زمان ماندن در سایت شما، تعداد صفخات بازدید شده و ...) در سایت شما بجا گذارند، سئوی سایت شما بهبود خواهد یافت و بالعکس.
 

    خانهپروژه هامحصولاتتماس با ما