گوگل ادوردز

تبلیغات ادز راهی به سوی پیشرفت

تبلیغات گوگل ادز یکی از بهترین تبلیغات برای رساندن سایت شما به رتبه های برتر است. اما چرا تبلیغات گوگل ادز تا این حد محبوب است و بسیاری از فروشگاه ها از آن استفاده می کنند؟ تبلیغات گوگل ادز بدین منظور مورد توجه قرار گرفته است که در مدت زمانی بسیار کم لینک سایت را به رتبه های برتر(1 تا 3) می رساند. از این رو فروش و ورودی به سایت افزایش چشمگیری خواهد داشت. هزینه ها در تبلیغات گوگل ادز گولکسا بسیار  بهینه خرج شده و نسبت به سایر تبلیغات در فضای دیجیتال به صرفه تر می باشد.

متخصصان گوگل ادوردز

خرید اکانت مدیریت شده گولکسا

با خرید اکانت مدیریت شده گولکسا شما این امکان را دارید که تبلیغات خود را کاملا مدیریت شده و بهینه انتشار دهید، این کار به شما کمک می کند تا سود بیشتری از کسب و کار خود به دست بیاورید.

سرعت-در-انجام-کارها

پشتیبانی توسط متخصص

یک پشتیبان متخصص می تواند شما را به بهترین نحو راهنمایی کند تا از تبلیغات خود بیشترین بازدهی مثبت را دریافت نمایید.

افزایش ترافیک

افزایش ترافیک و درآمد

یکی از مزایای تبلیغات در گوگل ادوردز این است که افراد می‌توانند با افزایش ترافیک وب سایت، در آمد خود را تا چندین برابر افزایش دهند.

کاهش-هزینه-تبلیغات

مدیریت حساب گوگل ادز

چندین سال تجربه ما در زمینه تبلیغات به شما کمک خواهد کرد، تا بهترین تبلیغات برای شما انتخاب و انتشادر داده شود، سود بالای شما حدف اصلی ماست

تبلیغات هدفمند ads

تبلیغات هدفمند

با تبلیغات تخصصی گوگل ادوردز و انتخاب کلمه کلیدی مناسب می‌توانید در جهت تبلیغات هدفمند تلاش نمایند و مشتریان بسیار زیادی را به سمت وب سایت خود جذب کنید.

شارژ سریع

بهینه‌سازی هزینه ها

در روند تبلیغات مهمترین نکته این است که هزینه ها به درستی خرج شود، تیم اکانت منیجر ما آموزش دیده است تا هزینه تبلیغات را در جای درست و بجا خرج کند.
رقابت در کسب و کار

رقابت در کسب و کار

اگر قصد پیشی گرفتن از رقبای خود در کمترین زمان را دارید، تبلیغات گوگل ادوردز یکی از بهترین گزینه‌ها به حساب می‌آید تا بتوانید رتبه اول در نتایج جستجوی گوگل را بدست آورید.

نمونه پلن های گوگل ادز

 

پلن A

ساخت اکانت

ساخت صفحه تبلیغاتی

گزارش دقیق

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

گوگل آنالیتیکس

تگ منیجر

پشتیبانی روزانه

ساخت اکانت

ساخت کمپین های طولانی

500
دلار
15 میلیون تومان 

پلن C

ساخت اکانت

ساخت صفحه تبلیغاتی

گزارش دقیق

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

گوگل آنالیتیکس

تگ منیجر

پشتیبانی روزانه

300
دلار
9 میلیون تومان

پلن B

ساخت اکانت

ساخت صفحه تبلیغاتی

گزارش دقیق

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

گوگل آنالیتیکس

تگ منیجر

200
دلار
6 میلیون تومان

پلن A

ساخت اکانت

ساخت صفحه تبلیغاتی

گزارش دقیق

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

گوگل آنالیتیکس

 

100
دلار
3 میلیون تومان

تبلیغات گوگل ادوردز چیست؟

Google Ads  یک پلت فرم تبلیغات آنلاین پولی است که توسط گوگل ارائه می شود؛ این شرکت که در ابتدا  Google Adwords نام داشت در سال 2018 نام خود را به Google Ads  تغییر داد. این پلتفرم تبلیغاتی به طوری است که وقتی کاربران یک کلمه کلیدی را جستجو می کنند، نتایج جستجوی خود را در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) دریافت می کنند، این نتایج می تواند شامل یک تبلیغ پولی باشد که آن کلمه کلیدی را هدف قرار می دهد.

به طور مثال بعد از سرچ کردن کلمه مورد نظر خود در گوگل صفحاتی درSERP  گوگل مشاهده می‌شوند، تبلیغات گوگل ادز معمولا در بالا و یا پایین صفحه اصلی گوگل قرار می‌گیردند و  معمولا این تبلیغات شباهت بسیار زیادی به صفحات ارگانیک در صفحه اصلی گوگل می‌باشند که نشانه آن ها کلمه Ads  موجود در کنار عنوان وب سایت است.

تبیلغات گوگل ادز برای  تبیلغ کنندگان دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد زیرا اولین نتایج در Google معمولاً به افرادی که به ایجاد و راه اندازی کمپین تبلیغاتی گوگل ادز می‌پردازند تعلق می‌گیرد که همین امر باعث اخذ ترافیک بالا به سمت این وب سایت‌ها می‌شود.

البته باید توجه داشته باشید که تبلیغات در گوگل لزوماً رتبه اول را تضمین نمی کند زیرا احتمالاً بازاریابان زیادی برای اخذ رتبه اول با همان کلمه کلیدی از طریق Google Ads رقابت می کنند.

انواع کمپین تبلیغاتی گوگل ادز

تبلیغات جستجو

کمپین تبلیغاتی جستجو

کمپین تبلیغات نمایشی ادز

کمپین تبلیغات نمایشی

کمپین تبلیغاتی خرید

کمپین تبلیغاتی خرید

تبلیغات ویدیویی

کمپین تبلیغاتی ویدیویی

تبلیغات اپلیکشین

کمپین تبلیغاتی اپلیکیشن

هزینه تبلیغات گوگل ادوردز چگونه محاسبه می شود؟

اگر قصد ایجاد کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز را دارید بهتر است بدایند که میانگین هزینه هر کلیک معمولاً بین 1 تا 2 دلار است، با این حال هزینه تبلیغات گوگل به عوامل متعددی بستگی دارد که این عوامل شامل کیفیت وب سایت شما و میزان پیشنهاد شما می شود.

برای اینکه بفهمید تبلیغات گوگل چقدر برای کسب و کار شما هزینه دارد می‌توانید از متخصصان گولکسا کمک بگیرید، بهتر است بدانید که وقتی کاربر کلمه کلیدی مورد نظر شما را جستجو می کند، گوگل به طور خودکار به حالت حراج می رود و رتبه تبلیغ شما را با هر بازاریاب دیگری که آن کلمه کلیدی را هدف قرار داده مقایسه می کند.

سیستم مزایده تبلیغات و رتبه آگهی گوگل از وب سایت هایی حمایت می کند که بیشتر به کاربران و امتیاز کیفی وب سایت خود اهمیت می‌دهند. به طوری که ممکن است ببینید که  رتبه تبلیغات گوگل ادز شما بیشتر از یک شرکت بزرگ با بودجه تبلیغاتی زیاد باشد که دلیل این امر کیفیت بالا و quality score وب سایت شما است.

 

ساخت اکانت گوگل ادز

 

شرکت گولکسا با سابقه ترین شرکت در زمینه سئو سایت و تبلیغات دیجیتالی، بهترین امکانات و متخصص ترین افراد در زمینه سایت را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در بازار کار خود جزو اولین ها باشید. با داشتن دانش تبلیغات گوگل ادوردز سئو ایران شما کارفرمای عزیز می توانید با صرف زمان کم و هزینه ای معقول به خواسته خود برسید.

 
متخصصان گولکسا

سوالات متداول خرید اکانت گوگل ادز:

فایده اکانت مدیریت شده چیست؟
مدیریت اکانت ادز و سایر تبلیغات دیجیتالی به شما این امکان را می دهد تا سود بالاتری از تبلیغات داشته باشید و از تجربه چندین ساله ما استفاده نمایید.
آیا رقبا می توانند با کلیک روی تبلیغات من، اثربخشی تبلیغات من را کم کنند؟
رقبا تنها در صورتی میتوانند تبلیغات شما را بی اثر کنند که به بیشمار سیستم و id در دسترس داشته باشند زیرا کلیک های متعدد آنها بر روی تبلیغات شما توسط گوگل شناسایی شده و هزینه ای از اکانت شما کسر نخواهد شد. همچنین سایر روش ها مانند ربات ها توسط گوگل شناسایی شده و از دور حذف می شوند.
مدت زمان شارژ اکانت ادز به چی بستگی دارد؟
این یکی از سولات پر تکرار کاربران ما می باشد. در جواب باید گفت شارژ اکانت شما تا زمانی که کلیک دریافت نکرده اید خرج نمی شود. از زمانی که ورودی از تبلیغات خود دریافت می کنید به میزان تعداد کلیک ها بر روی تبلیغات شما از حساب شما کسر خواهد شد. بنا بر این بهتر است تا با فیلتر هایی مانند مدت زمان مشخص و میزان هزینه روزانه، خرج کرد حساب را کنترل نمایید. همچنین هدف گذاری برای مشتریان می تواند هزینه تبلیغات شما را کاسته و بازدهی را افزایش دهد.

    خانهپروژه هامحصولاتتماس با ما